...

POZOROVANIA NUTRI FOOD PLAN: Obezita

POZOROVANIA NUTRI FOOD PLAN: Obezita

Obezita je chronické ochorenie s celosvetovým epidemickým charakterom. Na svete žije vyše jedna miliarda dospelých s nadváhou. Ide o najčastejšie sa vyskytujúcu metabolickú chorobu 21. storočia.

Niektoré civilizačné ochorenia, ktoré vznikajú v dôsledku obezity a nadváhy, môžu ovplyvňovať náš zdravotný stav. Výsledky z lekárskej praxe jednoznačne dokazujú zlepšenie výsledkov a celkového zdravotného stavu pacientov, ktorí absolvovali redukčné programy NUTRI FOOD PLAN (VLED a LED). V niektorých prípadoch, ako ukazujú výskumy nižšie, dochádza k úplnému vyliečeniu a odstráneniu zdravotných problémov a pacienti zostávajú bez medikamentóznej liečby.

Na základe aktuálnych informácií Ministerstva zdravotníctva SR trpí obezitou viac ako polovica Slovákov a Sloveniek

Podľa OECD sa Slovensko ocitlo na štvrtom mieste v rebríčku obezity dospelých ľudí. Môžeme skonštatovať, že chorobnosť a invalidita obéznych je dvakrát vyššia ako u ľudí s optimálnou telesnou hmotnosťou.  Nové vedecké štúdie a údaje od životných poisťovní ukazujú, že zdravotné riziká nadbytku telesného tuku sú spojené s už pomerne malým nárastom telesnej hmotnosti, nielen s výraznou obezitou.  Zdravotných dôsledkov obezity a nadváhy je veľké množstvo, počnúc vznikom rôznych civilizačných ochorení, ktoré môžu negatívne ovplyvniť kvalitu nášho života a v niektorých prípadoch i zapríčiniť predčasnú smrť.

Medzi vážne zdravotné problémy a ochorenia spojené s obezitou patria:

  • Kardiovaskulárne ochorenie
  • Metabolický syndróm (hyperglykémia alebo porucha glukózovej tolerancie, arteriálna hypertenzia,   aterogenná dyslipidémia, abdominálna obezita)
  • Osteoartritída
  • Neurologické ochorenia
  • Gynekologické ochorenia
  • Onkologické ochorenia
  • Kožné ochorenia
  • Diabetes melllitus typu 2

NUTRI FOOD PLAN ako prevencia vzniku obezity a civilizačných ochorení

Výskumy prebiehajúce pod dohľadom najskúsenejších lekárov z oblasti liečby obezity priniesli veľmi pozitívne výsledky použitia VLED a LED diét, ako prevencia rôznych civilizačných ochorení. 

NUTRI FOOD PLAN ponúka klinicky testované programy pre rýchlu a bezpečnú redukciu hmotnosti, ktoré boli overené radom vedeckých štúdií. Špeciálne redukčné a výživové programy sú vyvinuté v spolupráci s renomovanou francúzskou spoločnosťou, ktorá má viac ako 45-ročné skúsenosti s výrobou LED (nízkoenergetických) a VLED (veľmi nízkoenergetických) potravín.

Potraviny NutriFood Keto sú založené na rozsiahlom klinickom výskume a na výskumoch vedeckej rady pod záštitou MUDr. Georga L. Blackburna, PhD. – profesora Lekárskej fakulty Harvard University, ktoré dopomohli k vytvoreniu najzdravšej a najspoľahlivejšej metódy dlhodobej optimalizácie váhy.

Pridaj komentár

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!

Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov

Nákupný košík

zavrieť