...

Obchod

Zobrazených 1–15 z 106 výsledkov

Zobraziť 9 12 15
Zobraziť :

Potraviny NutriFood ‌Keto sú vďaka svojmu kvalitnému a vyváženému zloženiu určené k zdravému a rýchlemu chudnutiu. Bielkoviny majú z hľadiska keto diéty kľúčové postavenie, pretože počas chudnutia pomáhajú budovať a regenerovať svalstvo. Potraviny NutriFood ‌Keto obsahujú len minimum cukru, vďaka čomu dokážu navodiť ketózu – stav, kedy má organizmus nedostatok energie, a preto ju začne čerpať z vlastných tukov. Kvalitné vysoko bielkovinové potraviny dostupné v našom eshope sú obohatené o vitamíny a minerálne látky, avšak samotný príjem týchto potravín nezabezpečuje úplnú náhradu stravy. Práve preto pri dodržiavaní keto diéty s diétnymi jedálničkami odporúčame aj suplementáciu výživovým doplnkom Stamina, ktorý prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej činnosti nervového systému a zdravej duševnej rovnováhe.

V našich kategóriách koktaily, kaše, polievky, hlavné jedlá, pudingy a smoothie, sladké maškrty, slané maškrty, prílohy a proteínový chlieb, nápoje, bezlepkové potraviny či bezlaktózové potraviny nájdete skvelý výber vysoko proteínových potravín vhodných na redukciu alebo udržanie si optimálnej hmotnosti.

Nakúpiť si u nás môžete aj šejker so špirálovitým valčekom, našu kuchársku knihu Zdravší život s NUTRI FOOD PLAN alebo kvalitné výživové doplnky.

Nie sme iba e-shop! K nášmu tímu patria aj odborné nutričné poradkyne. Neváhajte kontaktovať našu výživovú špecialistku Ing. Réku Pálinkásovú, ktorá Vás rada nasmeruje a pomôže vo výbere.

Kontakt: [email protected], 0948 17 27 18Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!

Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov

Nákupný košík

zavrieť