O našej spoločnosti

Spoločnosť NUTRI a.s. sa venuje poskytovaniu komplexných služieb vo forme odborného poradenstva a dohľadu nad redukciou hmotnosti, poradenstva v oblasti výživy a zdravého životného štýlu prostredníctvom poradenských centier a certifikovaných výživových poradcov po celom Slovensku, Česku a Maďarsku.

Spoločnosť NUTRI a.s. vytvorila licenčný systém na nezávislé prevádzkovanie poradenských centier NUTRI FOOD PLAN pre úpravu telesnej hmotnosti pomocou nutrične vyvážených redukčných MRP programov. Od roku 2021 rozšírila ponuku taktiež o novú radu vysoko bielkovinových potravín NutriFood Keto, dostupných iba na eshope.

Naším cieľom je efektívne riešenie obezity a s ňou súvisiaca liečba civilizačných ochorení.

ČO JE NUTRIFOOD KETO

Ak nemáte žiadne zdravotné ťažkosti, chcete rýchlo a jednoducho schudnúť bez návštevy poradenského centra, redukcia s jedálničkami NutriFood Keto predstavuje bezpečný spôsob zníženia hmotnosti, alebo, ak si chcete nahradiť z Vášho jedálnička vysokokalorické jedlá. Ako vhodnú náhradu Vám odporúčame práve nízkokalorické potraviny NutriFood Keto.

Potraviny NutriFood Keto sú kvalitné vysokobielkovinové potraviny, ktorých väčšina je obohatená o vitamíny a minerálne látky, avšak samotný príjem týchto potravín nezabezpečuje úplnú náhradu stravy. Práve preto sa odporúča suplementácia výživovým doplnkom vitamínov a minerálnych látok Stamina.

POTRAVINY NUTRIFOOD KETO

Čo ak by sme Vám povedali, že aj s potravinami ako palacinky, chipsy, či pizza dokážete schudnúť? V našom eshope nájdete bielkovinové potraviny a diétne jedálničky vhodné na chudnutie a udržanie si hmotnosti.

ČO JE NUTRI FOOD PLAN

NUTRI FOOD PLAN, ako jediné redukčné a výživové programy na Slovensku, spĺňajú prísnu legislatívu a nariadenia EÚ pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy s nutrične vyváženými potravinami NutriFood. Potraviny NutriFood obsahujú 100 % odporúčanej dennej dávky všetkých potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Nejde teda o žiadne potravinové, výživové či vitamínové doplnky, ale o potraviny určené na osobitné výživové účely, ktoré vďaka svojej nutričnej vyváženosti dokážu plnohodnotne nahrádzať celodennú stravu a tak sa efekt diéty dostaví už veľmi skoro.

POTRAVINY NUTRIFOOD MRP

Nutrične vyvážené potraviny NutriFood MRP Vám zabezpečia plnohodnotnú náhradu stravy. Tieto potraviny sú však dostupné iba v našich poradenských centrách a nie je ich možné kúpiť cez eshop. Naši výživoví poradcovia Vám na základe diagnostiky metabolizmu zostavia jedálniček na mieru vhodný presne podľa Vašich výsledkov.

VYBERTE SI Z NAŠICH 4 ZÁKLADNÝCH SEGMENTOV

Chudnutie s
NutriFood MRP

Jediné nutrične vyvážené potraviny na Slovensku určené na redukciu hmotnosti pod dohľadom našich odborných výživových poradcov NUTRI FOOD PLAN.

Chudnutie s
NutriFood Keto

Nemáte žiadne zdravotné problémy? Vyskúšať tak môžete aj chudnutie s vysoko proteínovými potravinami NutriFood Keto, ktoré si kúpite na našom eshope.

Odborné
poradenstvo

Trápi Vás obezita alebo máte dlhodobo problémy s trávením? Radi Vám pomôžeme a nastavíme Vám individuálny jedálniček s potravinami NutriFood MRP.

Proteínové potraviny pre športovcov

Potraviny NutriFood Keto s vysokým obsahom plnohodnotných a kvalitných bielkovín európskeho pôvodu odporúčame konzumovať po fyzickej aktivite.

VÝSKUMY NUTRI FOOD PLAN

Obezita

Výskumy prebiehajúce pod dohľadom najskúsenejších lekárov z oblasti liečby obezity priniesli veľmi pozitívne výsledky použitia VLED a LED diét, ako prevencia rôznych civilizačných ochorení.

Kožné ochorenia

Výsledky z lekárskej praxe jednoznačne dokazujú zlepšenie celkového zdravotného stavu spolu s kožnými problémami pacientov, ktorí absolvovali redukčné a výživové programy NUTRI FOOD PLAN.

Onkologické ochorenia

Výrazná nadváha je jedným z rizikových faktorov pre výskyt viacerých onkologických ochorení. Estrogény a androgény sú zväčša zvýšené pri obezite a môžu byť spojené s výskytom rakoviny prsníka.

Diabetes mellitus 2. typu

Polovica európskej populácie má nadváhu alebo je obézna a približne 7 % trpí cukrovkou. Výskumy potvrdili pozitívny vplyv VLED a LED diét na zdravotný stav pacientov.

Gynekologické ochorenia

Do tejto kategórie ochorení patria poruchy menštruačného cyklu, neplodnosť, komplikácie v gravidite a pri pôrode a iné. Obezita častejšie vedie k vynechávaniu menštruácie a k poruchám plodnosti.

Liečba detskej
obezity

Počet obéznych detí sa rok od roka neustále zvyšuje a má epidemický charakter šírenia, v dôsledku čoho sa u nich vyskytujú vážne fyzické a psychické ochorenia a zvyšuje sa riziko ochorení v mladšom veku.

Kardiovaskulárne ochorenia

V tomto výskume boli pozorované pozitívne účinky redukcie hmotnosti VLED a LED diéty na kardiovaskulárny systém. Okrem tlaku boli zlepšené aj iné hodnoty ako lipidy, glukóza a inzulín.

Metabolické efekty VLED a LED diéty

Obezita sa definuje ako stav abnormálneho alebo nadmerného nahromadenia tuku v tukových (adipóznych) tkanivách organizmu vedúci k zdravotným rizikám a komplikáciám.

NAŠA HISTÓRIA

Naše potraviny a jedálničky vznikli v spolupráci s renomovanou francúzskou spoločnosťou, ktorá má viac ako 45-ročné skúsenosti s výrobou LED (nízkoenergetické diéty) a VLED (veľmi nízkoenergetické diéty) potravín, určených pre zdravú a udržateľnú redukciu hmotnosti. 

TÍM ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKOV

Potraviny NutriFood Keto sú založené na rozsiahlom klinickom výskume a na výskumoch vedeckej rady pod záštitou MUDr. Georga L. Blackburna, PhD. – profesora Lekárskej fakulty Harvard University, ktoré dopomohli k vytvoreniu najzdravšej a najspoľahlivejšej metódy dlhodobej optimalizácie hmotnosti. Klinicky testované potraviny NutriFood Keto určené pre rýchlu a bezpečnú redukciu hmotnosti vyhovujú medzinárodným právnym predpisom EÚ.

MUDr. George L. Blackburn, PhD.

Medzinárodne uznávaný vedec v oblasti výživy a zakladateľ VLED a LED programov

Dr. George L. Blackburn pracoval ako profesor výživy a riaditeľ Výživového oddelenia na Lekárskej fakulte na Harvarde až do svojho úmrtia (2017). Tiež bol predsedom Výživového/Metabolického laboratória a riaditeľom Centra pre štúdium nutričnej medicíny, ktoré je sesterskou spoločnosťou Medicínskeho centra milosrdnej Beth Israel v Bostone, Massachusetts.

Prioritou jeho laboratória bolo vyšetriť najzložitejšie problémy spoločné s výživou a zdravím. Bol školiteľom viac ako 100 odborných asistentov aplikovanej a klinickej výživy a vydal viac ako 400 publikácií z oblasti výživy, medicíny a metabolizmu.

MUDr. Caroline M. Apovian

Profesorka medicíny a pediatrie, Lekárska fakulta Bostonskej univerzity

Dr. Caroline Apovian je profesorkou medicíny a pediatrie, oddelenia endokrinológie, diabetes a výživy na Lekárskej fakulte Bostonskej univerzity. Je odbornou asistentkou Americkej vysokej školy výživy a členkou tímu Americkej akadémie lekárov, ktorí sa podieľali na výskumoch VLED a LED programov. Pracuje v oblasti výživy a obezity od roku 1990.

Dr. Apovian je držiteľkou ceny Zdravotného nutričného špecialistu od Americkej spoločnosti klinickej výživy za rozvíjanie a poskytovanie nutričného vzdelávania pre študentov lekárskej fakulty a zdravotníkov na Lekárskej fakulte Bostonskej univerzity. Publikovala viac ako 100 článkov, kapitol, a rôzne prieskumy o obezite, výžive a o súvislosti medzi tukovým tkanivom a rizikom výskytu kardiovaskulárnych chorôb.

SPOLUPRACUJEME

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!
Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov