...

Doprava a platba

Doprava

Zasielanie kuriérom na Vami zvolenú adresu po celom Slovensku – kuriérska spoločnosť GLS

 • Cena prepravy zásielky je 5 € s DPH. Pri objednávke nad 50 €  je doprava zadarmo. Zásielka Vám dorazí spravidla kuriérskou spoločnosťou do 2 – 3 pracovných dní na Vami zvolenú adresu.

do 50 €

5 €

nad 50 €

Zdarma

Zasielanie prepravnou službou – Packeta (Zásielkovňa) na výdajné miesto

 • Cena prepravy zásielky do 5 kg je 4 € s DPH. Pri objednávke nad 50 € je doprava zadarmo. Zásielka dorazí na výdajné miesto Zásielkovne (Packeta), ktoré ste si zvolili, spravidla do 2 – 3 pracovných dní.  Vyzdvihnite si ju po prijatí informačnej SMS alebo e-mailu.

do 50 

4 €

nad 50 €

Zdarma

Nutri Food Plan

Osobné vyzdvihnutie v centrálnej poradni NUTRI FOOD PLAN v Bratislave

 • Osobné vyzdvihnutie je možné v centrálnej poradni v Bratislave na Kaštieľskej 4. Vyzdvihnutie je bezplatné. 

  1. V prípade zásahu vyššej moci či výpadku informačného systému spoločností, spoločnosť NUTRI a.s. nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie tovaru.
  2. Neúplnú alebo poškodenú zásielku je nutné okamžite oznámiť e-mailom na adresu spoločnosti NUTRI a.s, spísať s dopravcom škodový protokol a tento bez zbytočného odkladu zaslať e-mailom, alebo poštou predávajúcemu. Dodatočné reklamácie neúplnosti alebo vonkajšieho poškodenia zásielky nezbavuje kupujúceho práva vec reklamovať, dávajú však predávajúcemu možnosť preukázať, že sa nejedná o rozpor s kúpnou zmluvou.
  3. V prípade, že výherca vyhrá v súťaži usporiadanej spoločnosťou NUTRI a.s., prevádzkovateľom internetového obchodu www.nutrifoodketo.sk, spoločnosť zašle výhru výhercovi do 30 kalendárnych dní odo dňa, kedy boli vyhlásené poradňou NUTRI FOOD PLAN v Bratislave výsledky takejto súťaže. 

Zdarma

Platobné podmienky

Kartou online

 1. Tovar zaplatíte jednoducho online pomocou platobnej karty, ktorá musí mať povolené online platby. Vďaka zabezpečenému prenosu a podpore technológie 3D Secure zabezpečujeme maximálnu ochranu. Poskytovateľom platobnej brány je STRIPE – https://stripe.com
 2. Tovar zostáva do úplného zaplatenia a prevzatia majetkom predávajúceho, avšak nebezpečenstvo škody na tovare prechádza prevzatím tovaru na kupujúceho.
 3. Predávajúci si vyhradzuje právo ponúknuť kupujúcemu len vybrané spôsoby platby podľa vlastného uváženia.
 4. Fakturačné údaje kupujúceho nie je možné meniť spätne po odoslaní objednávky.

Zdarma

Dobierkou

 • V rámci platby je možné si zvoliť aj možnosť dobierky – platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí zásielky priamo vodičovi. Táto možnosť je však možná iba v rámci dopravy kuriérskou spoločnosťou GLS.

3,60 € s DPH

Platba v hotovosti

 • Len pri osobnom vyzdvihnutí v centrálnej poradni NUTRI FOOD PLAN v Bratislave, Kaštieľska 4, 821 05 Bratislava. 

Zdarma

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!

Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov

Nákupný košík

zavrieť