...

Sladké maškrty

Vysoko proteínové tyčinky, wafery a guličky sú vhodné pre milovníkov sladkostí a pre tých, ktorí si radi po zdravom obede rovnako zdravo zamlsajú. Tyčinky sú bezlepkové, výborne podporia Vaše chudnutie vďaka ich nízkemu obsahu sacharidov a tiež zabezpečia rast svalov vďaka bohatému bielkovinovému zloženiu.

Chudnite aj so sladkosťami!

Sacharidy, pod ktoré spadá aj cukor, sú zdrojom energie pre celý organizmus, preto majú obrovský význam. Nemožno ich z jedálnička vylúčiť úplne. Načo je však nutné dbať, je ich pôvod a kvalita. Rafinované (jednoduché) cukry totiž v konečnom dôsledku spôsobujú len ešte väčší hlad, čo následne vedie k ich ďalšej konzumácii, a tak sa dostávate do začarovaného kruhu. Jedlá NutriFood Keto, teda i tyčinky, wafery a guličky, obsahujú len minimálnu dávku sacharidov, aby bol dosiahnutý stav ketózy, ktorý je pre keto diétu kľúčový.

Nie sme iba e-shop! K nášmu tímu patria aj odborné nutričné poradkyne. Neváhajte kontaktovať našu výživovú špecialistku Ing. Réku Pálinkásovú, ktorá Vás rada nasmeruje a pomôže vo výbere.

Kontakt: [email protected], 0948 17 27 18

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 9 12 15
Zobraziť :

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!

Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov

Nákupný košík

zavrieť