...

Ako si vybrať medzi potravinami NutriFood MRP a NutriFood Keto

Ako si vybrať medzi potravinami NutriFood MRP a NutriFood Keto

Rozmýšľate nad chudnutím, ale neviete, ktoré potraviny sú pre Vás vhodnejšie? Prečítajte si nášho krátkeho sprievodcu a zistite rozdiely medzi potravinami NutriFood MRP a NutriFood Keto.

NutriFood MRP a NutriFood Keto sú špeciálne a komplexné redukčné programy pre zníženie, optimalizáciu a dlhodobé udržiavanie si hmotnosti s cieľom predchádzať civilizačným a metabolickým ochoreniam. Obidva klinicky testované programy boli vyvinuté v spolupráci s renomovanou francúzskou spoločnosťou, a sú bezpečným nástrojom pre redukciu a optimalizáciu hmotnosti. Redukcia prebieha buď prostredníctvom programov NUTRI FOOD PLAN s celodennou náhradou stravy (MRP) pod dohľadom certifikovaných výživových poradcov, alebo prostredníctvom programov NutriFood Keto a vysokobielkovinových potravín dostupných v našom e-shope, pre efektívny a rýchly úbytok hmotnosti. Všetky vysokokvalitné potraviny spĺňajú prísne legislatívne predpisy a vyhovujú medzinárodným nariadeniam EÚ.

V ČOM SÚ POTRAVINY NUTRIFOOD MRP A NUTRIFOOD KETO ODLIŠNÉ?

Ak nemáte žiadne zdravotné ťažkosti, chcete rýchlo a jednoducho schudnúť bez návštevy poradenského centra, redukcia s potravinami NutriFood Keto predstavuje bezpečný spôsob zníženia hmotnosti. Avšak v prípade, že užívate lieky, alebo trpíte nadmernou obezitou, je dôležité chudnúť s pomocou nutrične vyvážených redukčných a výživových programov pod dohľadom výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN.

Po zhodnotení zdravotného stavu, ako najdôležitejšieho aspektu z hľadiska chudnutia, rozhodnutie už je len na Vás.

Potraviny na osobitné výživové účely NutriFood MRP ako súčasť programov NUTRI FOOD PLAN alebo vysokobielkovinové potraviny NutriFood Keto

 • NUTRI FOOD PLAN, ako jediné redukčné a výživové programy na Slovensku, spĺňajú prísnu legislatívu a nariadenia EÚ pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy s nutrične vyváženými potravinami NutriFood MRP. Potraviny NutriFood MRP obsahujú 100 % odporúčanej dennej dávky všetkých potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Nejde teda o žiadne potravinové, výživové či vitamínové doplnky, ale o potraviny určené na osobitné výživové účely, ktoré vďaka svojej nutričnej vyváženosti dokážu plnohodnotne nahrádzať celodennú stravu a tak sa efekt diéty dostaví už veľmi skoro. Vysokokvalitné, chutné a nutrične vyvážené potraviny zabezpečia úplnú náhradu stravy.
 • Potraviny NutriFood Keto sú kvalitné vysokobielkovinové potraviny, ktorých väčšina je obohatená o vitamíny a minerálne látky, avšak samotný príjem týchto potravín nezabezpečuje úplnú náhradu stravy. Práve preto sa odporúča suplementácia výživovým doplnkom vitamínov a minerálnych látok Stamina. Vitamínový doplnok prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej činnosti nervového systému a zdravej duševnej rovnováhe. Zo zdravotného hľadiska, bez Stamina výživového doplnku, NutriFood Keto diétne jedálničky neodporúčame užívať ako úplnú náhradu stravy.

Dostupnosť potravín

Spoločnou výhodou oboch skupín potravín je, že vo výbere si na svoje prídu aj vegetariáni alebo ľudia s potravinovými intoleranciami – bezlepkové a bezlaktózové potraviny.

Vstupná konzultácia s diagnostikou metabolizmu

Metabolizmus každého jedného človeka je jedinečný. Aj vďaka odbornej diagnostike v programoch NUTRI FOOD PLAN má výživový poradca možnosť rýchlo zistiť, ako funguje Váš metabolizmus. Na základe vstupného vyšetrenia a diagnostiky metabolizmu Vám nastaví individuálny redukčný program alebo špeciálne upravený jedálniček na chudnutie. Väčšina našich výživových poradcov pracuje s profesionálnymi diagnostickými prístrojmi, ako sú Tanita alebo In Body.

Ak ste zaneprázdnený/á alebo sa rozhodnete pre diétny jedálniček NutriFood Keto, vstupnú konzultáciu s diagnostikou metabolizmu neabsolvujete.

Kontrolné vyšetrenia počas chudnutia s potraviami NutriFood MRP alebo online poradenstvo NutriFood Keto

 • V rámci našich programov NUTRI FOOD PLAN Vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultácie počas celej doby redukcie a stabilizácie hmotnosti zadarmo. Odborný dohľad nad redukciou hmotnosti máme pre Vás k dispozícii aj po skončení redukčných programov. V rámci pravidelných konzultácii s Vaším výživovým poradcom získate aj nové vedomosti v oblasti zdravia a výživy. Naučíme Vás, ako si osvojiť zdravé stravovacie návyky, aké potraviny sú pre Vás vhodné a ktorým sa naopak máte vyhýbať, aby ste si svoju zredukovanú hmotnosť dokázali dlhodobo udržať.
 • V prípade diétnych jedálničkov NutriFood Keto, otázky o chudnutí, výžive, vhodnom programe či fit tipoch, online odpovedá naša certifikovaná výživová poradkyňa so zameraním na redukciu hmotnosti a nízkosacharidové stravovanie.

Počet porcií jedla počas dňa

 • VLED (veľmi nízkoenergetické) a LED (nízkoenergetické) programy NUTRI FOOD PLAN sú vyvinuté tak, aby 3 porcie jedla obsahovali maximálne 50 g sacharidov denne a pritom 100 % odporúčanej dennej dávky vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Preto je konzumácia 3 potravín denne postačujúca aj bez užívania výživového doplnku.
 • V prípade diétnych jedálničkov NutriFood Keto, pre dosiahnutie ideálnej hmotnosti, je potrebný príjem 4 porcií jedla denne, spolu s výživovým doplnkom vitamínov a minerálnych látok Stamina.

V ČOM SÚ POTRAVINY NUTRIFOOD MRP A NUTRIFOOD KETO ROVNAKÉ?

1. Obidva typy potravín sú zostavené z kvalitných surovín, európskeho pôvodu a bez genetickej modifikácie.

2. Obsahujú vysoké množstvo kvalitných bielkovín. Potraviny obsahujú plnohodnotné proteíny z Francúzska a Holandska, nie čínske bielkoviny. Ich aminokyselinové skóre dosahuje 100.

3. NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto sú profesionálne vypracované programy zostavené z viacerých fáz pre efektívne chudnutie. Boli vytvorené tak, aby Vám pomohli prestúpiť z redukčného programu na bežnú stravu v podobe nutrične vyváženého jedálnička, ktorý si viete pripraviť aj vy sami doma.

4. Široký výber potravín. Obidva programy (NUTRI FOOD PLAN aj NutriFood Keto) môžu byť zostavené ako vegetariánske, bezlepkové alebo bezlaktózové.

ZHRNUTIE – KEDY SI MÁM VYBRAŤ NUTRI FOOD PLAN?

 • Mám zdravotné problémy
 • Potrebujem odborné výživové poradenstvo
 • Chcem podstúpiť diagnostiku metabolizmu
 • Uprednostňujem individuálne vypracovaný redukčný alebo výživový program
 • Mám záujem o pravidelné konzultácie s certifikovaným výživovým poradcom
 • Chcem využiť komplexnú starostlivosť – zbaviť sa nadbytočných kilogramov, osvojiť si zdravé stravovacie a pohybové návyky, zmeniť životný štýl
 • Chcem si vybrať zo širokého sortimentu nutrične vyvážených NutriFood MRP potravín

ZHRNUTIE – KEDY SI MÁM VYBRAŤ NUTRIFOOD KETO?

 • Nemám zdravotné ťažkosti a neužívam lieky
 • Som zaneprázdnený/á a nemám čas na osobné konzultácie
 • Chcem si vybrať diétny jedálniček podľa seba
 • Potrebujem sa rýchlo zbaviť nadbytočných kilogramov
 • Chcem si udržiavať svoju ideálnu hmotnosť a top kondíciu
 • Potrebujem vysoko bielkovinové potraviny pri vykonávaní športovej aktivity

Pridaj komentár

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!

Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov

Nákupný košík

zavrieť