Ako si vybrať medzi programami NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto

Ako si vybrať medzi programami NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto

Rozmýšľate nad chudnutím, ale neviete ktorý program je pre Vás vhodnejší? Prečítajte si nášho krátkeho sprievodcu a zistite rozdiely medzi programami NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto.

Programy NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto sú špeciálne a komplexné redukčné programy pre zníženie, optimalizáciu a dlhodobé udržiavanie si hmotnosti s cieľom predchádzať civilizačným a metabolickým ochoreniam. Obidva klinicky testované programy boli vyvinuté v spolupráci s renomovanou francúzskou spoločnosťou, a sú bezpečným nástrojom pre redukciu a optimalizáciu hmotnosti. Redukcia prebieha buď prostredníctvom programov NUTRI FOOD PLAN s celodennou náhradou stravy (MRP) pod dohľadom certifikovaných výživových poradcov, alebo prostredníctvom programov NutriFood Keto vysokobielkovinových potravín (High protein) dostupných v našom e-shope, pre efektívny a rýchly úbytok hmotnosti. Všetky vysokokvalitné potraviny spĺňajú prísne legislatívne predpisy a vyhovujú medzinárodným nariadeniam EU.

V ČOM SÚ PROGRAMY NUTRI FOOD PLAN A NUTRIFOOD KETO ODLIŠNÉ?

Ak nemáte žiadne zdravotné ťažkosti, chcete rýchlo a jednoducho schudnúť bez návštevy poradenského centra, redukcia s programami NutriFood Keto predstavuje bezpečný spôsob zníženia hmotnosti. Avšak v prípade, že užívate lieky, alebo trpíte nadmernou obezitou, je dôležité chudnúť s pomocou nutrične vyvážených redukčných a výživových programov pod dohľadom výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN. Zoznam kontraindikácií nájdete tu.

Po zhodnotení zdravotného stavu, ako najdôležitejšieho aspektu z hľadiska chudnutia, rozhodnutie už je len na Vás.

Potraviny na osobitné výživové účely MRP NutriFood ako súčasť programov NUTRI FOOD PLAN alebo vysokobielkovinové potraviny HP NutriFood Keto

 • NUTRI FOOD PLAN, ako jediné redukčné a výživové programy na Slovensku, spĺňajú prísnu legislatívu a nariadenia EÚ pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy s nutrične vyváženými potravinami NutriFood. Potraviny NutriFood obsahujú 100 % odporúčanej dennej dávky všetkých potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Nejde teda o žiadne potravinové, výživové či vitamínové doplnky, ale o potraviny určené na osobitné výživové účely, ktoré vďaka svojej nutričnej vyváženosti dokážu plnohodnotne nahrádzať celodennú stravu a tak sa efekt diéty dostaví už veľmi skoro. Vysokokvalitné, chutné a nutrične vyvážené potraviny zabezpečia úplnú náhradu stravy.
 • Potraviny HP NutriFood Ketosú kvalitné vysokobielkovinové potraviny, ktorých väčšina je obohatená o vitamíny a minerálne látky, avšak samotný príjem týchto potravín nezabezpečuje úplnú náhradu stravy. Práve preto sa odporúča suplementácia výživovým doplnkom vitamínov a minerálnych látok Multi Complete. Vitamínový doplnok prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej činnosti nervového systému a zdravej duševnej rovnováhe. Zo zdravotného hľadiska, bez Multi Complete výživového doplnku, NutriFood Keto programy neodporúčame užívať ako úplnú náhradu stravy!

Dostupnosť potravín

 • Potraviny MRP NutriFood, ktoré sú súčasťou programov NUTRI FOOD PLAN, nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby.
 • Vysokobielkovinové potraviny NutriFood Keto sú dostupné v našom e-shope, kde nájdete bielkovinové koktaily, smoothie, pudingy, fit tyčinky, kaše, hlavné jedlá ale aj slané pochutiny a polievky, vhodné na chudnutie.

Spoločnou výhodou oboch skupín potravín je, že vo výbere si na svoje prídu aj vegetariáni alebo aj ľudia s potravinovými intoleranciami – bezlepkové a bezlaktózové potraviny.

Vstupná konzultácia s diagnostikou metabolizmu

Metabolizmus každého jedného človeka je jedinečný. Aj vďaka odbornej diagnostike v programoch NUTRI FOOD PLAN má výživový poradca možnosť rýchlo zistiť ako funguje váš metabolizmus. Na základe vstupného vyšetrenia a diagnostiky metabolizmu následne Vám nastaví individuálny redukčný program alebo špeciálne upravený jedálniček na chudnutie. Väčšina našich výživových poradcov pracuje s profesionálnymi diagnostickými prístrojmi, ako sú: Tanita alebo In Body.

Ak ste zaneprázdnený alebo sa rozhodnete pre program NutriFood Keto, vstupnú konzultáciu s diagnostikou metabolizmu neabsolvujete.

ZOSTAVENIE INDIVIDUÁLNEHO JEDÁLNIČKA VÝŽIVOVÝM PORADCOM ALEBO VÝBER REDUKČNÉHO PROGRAMU NUTRIFOOD KETO POMOCOU ONLINE KALKULAČKY

 • Pri programoch NUTRI FOOD PLAN vďaka výsledkom z diagnostiky metabolizmu získavate detailný prehľad a presnú analýzu zloženia Vášho tela. Na základe týchto výsledkov Vám výživový poradca dokáže nastaviť individuálny redukčný program, pretože dokáže určiť, kde sa nachádza problém a nastaviť efektívny a funkčný spôsob redukcie či optimalizácie telesnej hmotnosti priamo pre Vás.
 • Ak nemáte žiadne zdravotné problémy, máte silnú motiváciu, chcete rýchlo, jednoducho a bezpečne schudnúť bez návštevy výživového poradcu, tak práve programyNutriFood Keto sú riešením pre Vás. Pri zvolení vhodného redukčného programu si môžete pomôcť našou online kalkulačkou. Všetky programy sú zostavené zo 4 fáz, ktoré zabezpečujú efektívne chudnutie a boli vytvorené tak, aby Vám pomohli prestúpiť z redukčného programu NutriFood Keto na nutrične vyvážený jedálniček.

Kontrolné vyšetrenia počas chudnutia s programami NUTRI FOOD PLAN alebo online poradenstvo NutriFood Keto

 • V rámci našich programov NUTRI FOOD PLAN Vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultácie počas celej doby redukcie a stabilizácie hmotnosti zadarmo. Odborný dohľad nad redukciou hmotnosti máme pre Vás k dispozícii aj po skončení redukčných programov. V rámci pravidelných konzultácii s vaším výživovým poradcom získate aj nové vedomosti v oblasti zdravia a výživy. Naučíme Vás, ako si osvojiť zdravé stravovacie návyky, aké potraviny sú pre Vás vhodné a ktorým sa naopak máte vyhýbať aby ste si svoju zredukovanú hmotnosť dokázali dlhodobo udržať.
 • V prípade programov NutriFood Keto, otázky o chudnutí, výžive, vhodnom programe či fit tipoch, online odpovedá naša certifikovaná výživová poradkyňa so zameraním na redukciu hmotnosti a nízkosacharidové stravovanie.

Počet porcií jedla počas dňa

 • VLED (veľmi nízkoenergetické) a LED (nízkoenergetické) programy NUTRI FOOD PLAN sú vyvinuté tak, aby 3 porcie jedla obsahovali maximálne 50 g sacharidov denne a pritom 100 % odporúčanej dennej dávky vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Preto je konzumácia 3 potravín denne postačujúca aj bez užívania výživového doplnku.
 • V prípade programov NutriFood Keto , pre dosiahnutie ideálnej hmotnosti, je potrebný príjem viac porcií jedla denne, spolu s výživovým doplnkom vitamínov a minerálnych látok Multi Complete. Ak vážite do 80 kg, mali by ste konzumovať 4 porcie vysokobielkovinových jedál HP NutriFood Keto denne, v prípade hmotnosti nad 80 kg, 5 porcií denne a 1 kapsulu Multi Complete.

V ČOM SÚ PROGRAMY NUTRI FOOD PLAN A NUTRIFOOD KETO ROVNAKÉ?

1. Obidva programy sú zostavené z kvalitných potravín, európskeho pôvodu a bez genetickej modifikácie.

2. Obsahujú vysoké množstvo kvalitných bielkovín. Potraviny obsahujú kvalitné proteíny z Francúzska a Holandska, nie čínske bielkoviny. Ich aminokyselinové skóre dosahujú 100.

3. NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto sú profesionálne vypracované programy zostavené z viacerých fáz pre efektívne chudnutie. Boli vytvorené tak, aby Vám pomohli prestúpiť z redukčného programuna bežnú stravu v podobe nutrične vyváženého jedálnička, ktorý si viete pripraviť aj vy sami doma.

4. Široký výber potravín. Obidva programy (NUTRI FOOD PLAN aj NutriFood Keto) môžu byť zostavené ako vegetariánske, bezlepkové alebo bezlaktózové.

ZHRNUTIE – KEDY SI MÁM VYBRAŤ PROGRAM NUTRI FOOD PLAN?

 • Mám zdravotné problémy
 • Potrebujem odborné výživové poradenstvo
 • Chcem podstúpiť diagnostiku metabolizmu
 • Uprednostňujem individuálne vypracovaný redukčný alebo výživový program
 • Mám záujem o pravidelné konzultácie s certifikovaným výživovým poradcom
 • Chcem využiť komplexnú starostlivosť – zbaviť sa nadbytočných kilogramov, osvojiť si zdravé stravovacie a pohybové návyky, zmeniť životný štýl
 • Chcem si vybrať zo širokého sortimentu nutrične vyvážených MRP NutriFood potravín

ZHRNUTIE – KEDY SI MÁM VYBRAŤ PROGRAM NUTRIFOOD KETO ?

 • Nemám zdravotné ťažkosti a neužívam lieky
 • Som zaneprázdnený a nemám čas na osobné konzultácie
 • Chcem si vybrať redukčný program podľa seba
 • Potrebujem sa rýchlo zbaviť nadbytočných kilogramov
 • Chcem si udržiavať svoju ideálnu hmotnosť a TOP KONDÍCIU
 • Potrebujem výživový program pri vykonávaní športovej aktivity

Pridaj komentár

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!
Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov