Zvýhodnené balíčky

Vyskúšajte balíček zdravých potravín na chudnutie z limitovanej edície alebo z cenovo výhodných balíčkov. Sú nízko energetické a s vysokým obsahom plnohodnotných bielkovín iba európskeho pôvodu.

Potraviny NutriFood ‌Keto sú vďaka svojmu kvalitnému a vyváženému zloženiu určené k zdravému a rýchlemu chudnutiu. Bielkoviny majú z hľadiska bielkovinovej diéty kľúčové postavenie, pretože počas chudnutia pomáhajú budovať a regenerovať svalstvo. Potraviny NutriFood ‌Keto obsahujú len minimum cukru, vďaka čomu dokážu navodiť ketózu – stav, kedy má organizmus nedostatok energie a preto ju začne čerpať z vlastných tukov.

Správne nastavená strava pri redukcii hmotnosti tvorí až 70 % úspechu. Potraviny NutriFood ‌Keto predstavujú nielen cestu k vysnívanej postave, ale i zdravé chudnutie. Špargľová polievka, jahodové smoothie alebo čokoládová ovsená kaša? Ak premýšľate, ktoré potraviny by Vám pri rýchlom chudnutí chutili najviac, naše zvýhodnené balíčky Vám uľahčia rozhodovanie.

Nie sme iba e-shop! K nášmu tímu patria aj odborné nutričné poradkyne. Neváhajte kontaktovať našu výživovú špecialistku Ing. Réku Pálinkásovú, ktorá Vás rada nasmeruje a pomôže vo výbere.

Kontakt: [email protected], 0948 17 27 18

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 9 12 15
Zobraziť :

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!
Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov