ERIKA NEMSILAJOVÁ

„Na začiatku diéty som si nerobila žiadne ilúzie a teraz som nadšená, ako to dopadlo.“

Bola som so sebou nespokojná, hanbila som sa aj niekam ísť, pretože žiadne z môjho oblečenia mi už nebolo dobré a aj keď som sa snažila svoje neladné krivky zakrývať, často to už ani nešlo.

K diéte NutriFood ma priviedla moja susedka, pretože vedela, ako veľmi som túžila schudnúť. Povedala mi o súťaži, ktorú práve NutriFood vyhlásil a tak som sa po jej dohováraní prihlásila. A teraz som jej zato strašne vďačná a neľutujem. Janetka je ta najlepšia suseda na svete, pretože okrem toho, že ma prehovorila, aby som do toho šla, neskutočne ma podporovala počas celej mojej redukcie hmotnosti.

Teraz už viem, že schudnúť sa dá aj jednoducho, rýchlo a zdravo!
Na diéte NutriFood nebolo nič zložité. Absolvovala som vstupné vyšetrenie, na základe ktorého mi nutričné poradkyne nastavili redukčný program s potravinami NutriFood a zároveň mi dali odporúčania na spôsob vhodného stravovania sa a pitného režimu. Poradkyne na výživu boli úžasné a tak, ako na začiatku sľúbili, naozaj kilá ubúdali a už z priebežných výsledkov som bola doslova nadšená.

Netušila som, že diéta môže byť aj chutná
Dostala som na výber z veľkého množstva chutných potravín NutriFood. Najviac som si obľúbila koktaily a to hlavne ovocné. Moje stravovanie vyzeralo asi takto:

  • o 8.00 ráno koktail
  • o 10.00 zelenina
  • o 13.00 obed (buď niektoré z hlavných jedál alebo polievka)
  • o 16.00 koktail
  • o 18.00 nejaký šalátik z bielej a zelenej zeleniny

Najlepší pocit je, keď ma niekto pochváli


Kilogramy išli dole naozaj rýchlo a moju premenu si začínalo všímať aj moje okolie. Najviac mi pomáhalo a podporovalo ma v chudnutí, keď som dostávala komplimenty na moju postavu. Začala som sa konečne obliekať podľa môjho vkusu a dokonca som si obliekla šaty, ktoré som ani nedúfala, že niekedy ešte dám na seba. A teraz mi sadli ako uliate.

Veľkou oporou počas môjho chudnutia mi boli jednoznačne môj manžel a rodina, ktorí mi držali palce a podporovali ma počas celého redukčného programu. Hlavne som mala viac času na deti, keďže príprava jedál bola veľmi jednoduchá.

Na začiatku diéty som si nerobila žiadne ilúzie a teraz som nadšená, ako to dopadlo.
S výsledkom chudnutia som nadmieru spokojná, cítim sa výborne a vďaka osvojeným zdravým návykom v stravovaní sa chcem naďalej držať v kondícii a žiť v zdravom životnom štýle. Uvedomila som si, že to nie je len o vytvarovaní si postavy, ale aj o odbúraní zdravotných problémov, ktoré so sebou obezita nesie.

Erika Nemsilajová

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!
Produkt pridaný medzi obľúbené
Produkt je už v zozname obľúbených
Odstránené z obľúbených produktov