Filter by Kategórie produktov
Akcie a zľavy
Archív
Bezlaktózové potraviny
Bezlepkové potraviny
Diétne jedálničky
Jedálniček na chudnutie na 12 týždňov
Jedálniček na chudnutie na 2 týždne
Jedálniček na chudnutie na 3 týždne
Jedálniček na chudnutie na 4 týždne
Jedálniček na chudnutie na 5 týždňov
Jedálniček na chudnutie na 6 týždňov
Jedálniček na chudnutie na 8 týždňov
Do 80 kg
Doplnky stravy a vitamíny
Knihy a doplnky
Limitovaná edícia
Moringové čaje
Nad 80 kg
Nízkoenergetické nápoje
Novinky NutriFood Keto
Pre športovcov
Vysokobielkovinové potraviny
Hlavné jedlá
Polievky
Prílohy a proteínový chlieb
Proteínové kaše
Proteínové koktaily
Proteínové sladkosti
Pudingy a smoothie
Slané pochutiny
Zvýhodnené balíčky
Filter by Kategórie produktov
Akcie a zľavy
Archív
Bezlaktózové potraviny
Bezlepkové potraviny
Diétne jedálničky
Jedálniček na chudnutie na 12 týždňov
Jedálniček na chudnutie na 2 týždne
Jedálniček na chudnutie na 3 týždne
Jedálniček na chudnutie na 4 týždne
Jedálniček na chudnutie na 5 týždňov
Jedálniček na chudnutie na 6 týždňov
Jedálniček na chudnutie na 8 týždňov
Do 80 kg
Doplnky stravy a vitamíny
Knihy a doplnky
Limitovaná edícia
Moringové čaje
Nad 80 kg
Nízkoenergetické nápoje
Novinky NutriFood Keto
Pre športovcov
Vysokobielkovinové potraviny
Hlavné jedlá
Polievky
Prílohy a proteínový chlieb
Proteínové kaše
Proteínové koktaily
Proteínové sladkosti
Pudingy a smoothie
Slané pochutiny
Zvýhodnené balíčky

Ako si vybrať medzi programami NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN

Rozmýšľate nad chudnutím, ale neviete ktorý program je pre vás vhodnejší? Prečítajte si nášho krátkeho sprievodcu a zistite rozdiely medzi programami NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN.

Obsah

1. V čom sú programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN odlišné?
1.1. Potraviny na osobitné výživové účely NutriFood MPR ako súčasť programov NUTRI FOOD PLAN alebo vysoko bielkovinové potraviny NutriFood Keto 

1.2. Dostupnosť potravín

1.3. Vstupná konzultácia s diagnostikou metabolizmu 

2. Zostavenie individuálneho jedálnička výživovým poradcom alebo výber redukčného programu NutriFood Keto pomocou BMI online kalkulačky 
2.1. Kontrolné vyšetrenia počas chudnutia s programami NUTRI FOOD PLAN alebo online poradenstvo NutriFood Keto 

2.2. Počet porcií jedla počas dňa 

3. V čom sú programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN rovnaké?

4. Zhrnutie – kedy si mám vybrať program NUTRI FOOD PLAN?

5. Zhrnutie – kedy si mám vybrať program NutriFood Keto?

Programy NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto  sú špeciálne a komplexné redukčné programy pre zníženie, optimalizáciu a dlhodobé udržiavanie si hmotnosti s cieľom predchádzať civilizačným a metabolickým ochoreniam. Obidva klinicky testované programy boli vyvinuté v spolupráci s renomovanou francúzskou spoločnosťou, a sú bezpečným nástrojom pre redukciu a optimalizáciu hmotnosti. Redukcia prebieha buď prostredníctvom programov NUTRI FOOD PLAN s celodennou náhradou stravy (MRP) pod dohľadom certifikovaných výživových poradcov, alebo prostredníctvom programov NutriFood Keto vysokobielkovinových potravín (High protein) dostupných v našom e-shope, pre efektívny a rýchly úbytok hmotnosti. Všetky vysokokvalitné potraviny spĺňajú prísne legislatívne predpisy a vyhovujú medzinárodným nariadeniam Európskej únie.

1. V čom sú programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN odlišné?

Ak nemáte žiadne zdravotné ťažkosti, chcete rýchlo a jednoducho schudnúť bez návštevy poradenského centra, redukcia s programami NutriFood Keto predstavuje bezpečný spôsob zníženia hmotnosti. Avšak v prípade, že užívate lieky, alebo trpíte nadmernou obezitou, je dôležité chudnúť s pomocou nutrične vyvážených potravín NutriFood MRP a redukčných a výživových programov NUTRI FOOD PLAN pod dohľadom výživového poradcu. Zoznam kontraindikácií nájdete tu. 

Po zhodnotení zdravotného stavu, ako najdôležitejšieho aspektu z hľadiska chudnutia, rozhodnutie už je len na vás.

1.1. Potraviny na osobitné výživové účly NutriFood MRP ako súčasť programov NUTRI FOOD PLAN alebo vysokobielkovinové potraviny NutriFood Keto

NUTRI FOOD PLAN, ako jediné redukčné a výživové programy na Slovensku, spĺňajú prísnu legislatívu a nariadenia EÚ pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy s nutrične vyváženými potravinami NutriFood MRP. Tri porcie potravín NutriFood MRP obsahujú 100% odporúčanej dennej dávky všetkých potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Nejde teda o žiadne potravinové, výživové či vitamínové doplnky, ale o potraviny určené na osobitné výživové účely, ktoré vďaka svojej nutričnej vyváženosti dokážu plnohodnotne nahrádzať celodennú stravu, a tak sa efekt diéty dostaví už veľmi skoro. Vysoko kvalitné, chutné a nutrične vyvážené potraviny NutriFood MRP zabezpečia úplnú náhradu stravy. 

Potraviny NutriFood Keto sú kvalitné vysoko bielkovinové potraviny, ktorých väčšina je obohatené o vitamíny a minerálne látky, avšak samotný príjem týchto potravín nezabezpečuje úplnú náradu stravy. Práve preto sa odporúča suplementácia výživovgým doplnkom vitamínov a minerálnych látok Multi Complete. Vitamínový doplnok prispieva k správnej činnosti imunitnéo systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej činnosti nervového systému a zdravej duševnej rovnováhe. Zo zdravotného hľadiska, bez Multi Complete výživovéoho doplnku, NutriFood Keto programy neodporúčame užívať ako úplnú náhradu stravy!

1.2. Dostupnosť potravín 

Potraviny NutriFood MRP, ktoré sú súčasťou programov NUTRI FOOD PLAN, nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby. 

Vysoko bielkovinové potraviny NutriFood Keto sú dostupné v našom e-shope, kde nájdete proteínové koktaily, kaše, polievky, hlavné jedlá, smoothie, pudingy, nízkosacharidové tyčinky, ale aj slané pochutiny a prílohy, vhodné na chudnutie. 

Spoločnočnou výhodou oboch skupín potravín je, že vo výbere si na svoje prídu aj vegetariáni alebo aj ľudia s potravinovými intoleranciami – na výber sú aj bezlepkové a bezlaktózové potraviny. 

1.3. Vstupná konzultácia s diagnostikou metabolizmuz 

Metabolizmus každého jedného človeka je jedinečný. Aj vďaka odbornej diagnostike v programoch NUTRI FOOD PLAN má nutričný poradca možnosť rýchlo zistiť ako funguje váš metabolizmus. Na základe vstupného vyšetrenia a diagnostiky metabolizmu následne vám nastaví individuálny redukčný program alebo špeciálne upravený jedálniček na chudnutie. Väčšina našich výživových poradcov pracuje s profesionálnymi diagnostickými prístrojmi, ako sú: Tanita alebo In Body. Ak ste zaneprázdnený alebo sa rozhodnete pre programy NutriFood Keto, vstupnú konzultáciu s diagnostikou metabolizmu neabsolvujete. 

 

2. Zostavenie individuálneho jedálnička výživovým poradcom, alebo výber redukčného programu NutriFood Keto pomocou BMI online kalkulačky 

Pri programoch NUTRI FOOD PLAN vďaka výsledkom z diagnostiky metabolizmu získavate detailný prehľad a presnú analýzu zloženia vášho tela. Na základe týchto výsledkov vám výživový poradca dokáže nastaviť individuálny redučkný program, pretože dokáže určiť, kde sa nachádza problém a nastaviť efektívny a funkčný spôsob redukcie či optimalizácie telesnej hmotnosti priamo pre vás. 

Ak nemáte žiadne zdravotné problémy, máte silnú motiváciu, chcete rýchlo, jednoducho a bezpečne schudnúť bez návštevy výživového poradcu, tak práve programy NutriFood Keto sú riešením pre vás. Pri zvolení vhodného redukčného programu si môžete pomôcť našou BMI online kalkulačkou. Všekty programy sú zostavené zo 4 fáz, ktoré zabezpečujú efektívne chudnutie a boli vytvorené tak, aby vám pomohli prestúpiť z redukčného programu NutriFood Keto na nutrične vyvážený jedálniček. 

2.1. Kontolné vyšetrenia počas chudnutia s programami NUTRI FOOD PLAN alebo online poradenstvo NutriFood Keto 

V rámci našich programov NUTRI FOOD PLAN vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultácie počas celej doby redukcie a stabilizácie hmotnosti zadarmo. Odborný dohľad nad redukciou hmotnosti máme pre vás k dispozícii aj po skončení redukčných programov. Počas pravidelných konzultácií s vaším výživovým poradcom získate aj nové vedomosti v oblasti zdravia a výživy. Naučíme vás, ako si osvojiť zdravé stravovacie návyky, aké potraviny sú pre vás vhodné a ktorým sa naopak máte vyhýbať, aby ste si svoju zredukovanú hmotnosť dokázali dlhodobo udržať. 

V prípade programov NutriFood Keto, otázky o chudnutí, výžive, vhodnom programe či fit tipoch, vám odpovedá online naša certifikovaná výživová poradkyňa so zameraním nba redukciu hmotnosti a nízkosacharidové stravovanie. 

2.2. Počet porcií počas dňa 

VLED (veľmi nízko energetické) a LED (nízko energetické) programy NUTRI FOOD PLAN sú vyvinuté tak, aby 3 porcie jedla obsahovali maximálne 50g sacharidov denne, ale pritom 100% odporúčanej dennej dávky vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Preto je konzumácie 3 potravín NutriFood MRP denne postačujúca aj bez užívania výživového doplnku Multi Complete. 

V prípade programov NutriFood Keto, pre dosiahnutie ideálnej hmotnosti, je potrebný príjem viacej porcií jedla denne, spolu s výživovým doplnkom vitamínov a minerálnych látok Multi Complete. Ak vážite do 80 kg, mali by ste konzumovať 4 porcie vysoko bielkovinocých jedál NutriFood Keto denne, v prípade hmotnosti nad 80 kg je to až 5 porcií NutriFood Keto denne a 1 kapsulu Multi Complete. 

 

3. V čom sú programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN rovnaké?

1. Obidva programy sú zostavené z kvalitných potravín, európskeho pôvodu a bez genetickej modifikácie. 

2. Obsahujú vysoké množstvo kvalitných bielkovín. Potraviny obsahujú kvalitné proteíny európskeho pôvodu z Francúzska a Holandska, nie čínske bielkoviny. Ich aminokyselinové skóre dosahujú 100. 

3. NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto sú profesionálne vypracované programy zostavené z viacerých fáz pre efektívne chudnutie. Boli vytvorené tak, aby vám pomohli najprv zredukovať hmotnosť a potom pomohli prestúpiť z redukčného programu na bežnú stravu v podobe nutrične vyváženého jedálnička, ktorý si viete pripraviť aj vy sami doma. 

4. Široký výber potravín. Obidva programy, NUTRI FOOD PLAN i NutriFood Keto, môžu byť zostavené ako vegetariánske, ale aj pre ľudí s potravinovými intoleranciami ako bezlepkové alebo bezlaktózové. 

4. Zhrnutie – kedy si mám vybrať program NUTRI FOOD PLAN?

 • Mám zdravotné problémy.
 • Potrebujem odborné výživové poradenstvo.
 • Chcem podstúpiť diagnostiku metabolizmu.
 • Uprednostňujem individuálne vypracovaný redukčný alebo výživový program.
 • Mám záujem o pravidelné konzultácie s certifikovaným nutričným poradcom.
 • Chcem využiť komplexnú starostlivosť – zbaviť sa nadbytočných kilogramov, osvojiť si zdravé stravovacie a pohybové návyky, zmeniť svoj životný štýl.
 • Chcem si vybrať zo širokého sortimentu nutrične vyvážených potravín NutriFood MRP.

5. Zhrnutie – kedy si mám vybrať program NutriFood Keto?

 • Nemám zdravotné ťažkosti, chronické ochorenie a neužívam lieky.
 • Som zaneprázdnený a nemnám čas na osobné konzultácie.
 • Chcem si vybrať redukčný program podľa seba.
 • Potrebujem sa rýchlo zbaviť nadbytočných kilogramov.
 • Chcem si udržiavať svoju ideálnu hmtonosť a top kondíciu.
 • Potrebujem výživový program pri vykonávaní športovej aktivity.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.